Mója ulubiona uczestniczka talent show


Dziś wpis krótki. Po raz kolejny od kilku dni mam fazę na słuchanie piosenek Lettice Rowbotham. W 2014 roku dostała się do finału brytyjskiej wersji Mam Talent.


Po pierwsze, laska jest świetna. Została określona jako najbardziej „posh” uczestniczka Mam Talent i nie uważam tego za przesadne. Jest szykowna, ale zdystansowana. Wydaje się też być zwyczajnie szczęśliwa. Jak wspomniała na przesłuchaniu była na kacu i przypomniała sobie utwór w drodze. Wpis będzie stanowił niejako galerię, gdyż głównie chcę pokazać większość ulubionych jej występów (dla potencjalnego czytelnika) oraz zgromadzić je w jednym miejscu (dla własnej wygody).Przesłuchanie
Występ najbliższy finału
Mój ulubiony występ
Amatorski teledysk
Na koniec najbardziej przepastne źródło jej utworów – SoundcloudLettice wydaje się faktycznie nie mieć dziś i w przeszłości trudów w życiu, ale nawet jeśli komuś by się wydało, że tym epatuje, to mnie to nie mierzi. Szczerze mam ochotę wybrać się z nią na imprezę, napić się, potańczyć i wybrać się na karaoke. A wzięła ze sobą skrzypce to bym jej tańczył jak tancerz erotyczny, gdy ta stałaby na scenie grając Czardasza. Nie jest bardzo znana, ale ja chciałbym ją poznać bardziej niż nie jedną bardziej znaną osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.